Odbor správy budov a investic zajišťuje provoz a údržbu budov a movitého majetku v jeho evidenci. Je zodpovědné za přípravu a realizaci investičních akcí fakulty a za opravy svěřeného movitého majetku. Zajišťuje činnosti požární prevence, vodohospodářské a energetické agendy a bezpečnosti a hygieny práce. Odbor je zodpovědný za provoz vrátnic - ohlašoven požáru s nepřetržitým provozem. Odbor dále zajišťuje pronájmy svěřených prostor a provoz vybraných terénních stanic.

Investiční oddělení | Provozní oddělení | Podatelna

Kontakt:

Odbor správy budov a investic
Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy
Albertov 6, 128 00 Praha 2

Vedoucí
Mgr. Barbora Šejblová
Albertov 6, 1PP, místnost S11C

Investiční oddělení

Investiční oddělení je zodpovědné za přípravu a realizaci investičních akcí fakulty a za opravy svěřeného movitého majetku.

Provozní oddělení

Provozní oddělení zajišťuje provoz a údržbu budov a movitého majetku v jeho evidenci. Zajišťuje činnosti požární prevence, vodohospodářské a energetické agendy a bezpečnosti a hygieny práce. Oddělení je zodpovědné za provoz vrátnic - ohlašoven požáru s nepřetržitým provozem.