Pondělí 7.10.2024

Nově pilotovaná inovační platforma v Praze nabízí studentům vysokých škol účast v projektu na založeném na metodě podpory podnikavosti od finské firmy Demola Global, kdy týmy studentů z různých oborů pracují na vizionářských tématech, která jsou definovaná ve spolupráci nejen s firmami z ČR. V rámci těchto projektů se studenti setkávají s předními manažery inovačních subjektů a získají tak cenné praktické zkušenosti a kontakty. Uzávěrka pro přihlašování je 13. října 2024. Pracovním jazykem projektu je angličtina.

V inovačních projektech Demola (DEMOnstration LAboratory) se vytvářejí nové koncepty, které odpovídají budoucím potřebám. Témata se pohybují od storytellingu dat a udržitelnosti až po transparentní rozhodování a nové využití elektrických vozidel. V České republice jsou partnery Porsche Engineering, Tietoevry a CzechInvest, a inovační projekty Demola probíhají ve spolupráci se S-ICPražským inovačním institutem, se studenty z pražských univerzit.

Akce probíhají odpoledne, kdy se všechny týmy setkávají, aby pracovaly na inovacích. Mezi akcemi pracují týmy nezávisle a na týdenní bázi a experti Demola jim poskytují podporu a poradenství po celou dobu procesu. Pracovním jazykem pro interdisciplinární týmy je angličtina.

Podrobné informace najdte zde.

Pokud máte jakékoli dotazy, obraťte se na Jere Wessmana ze společnosti  Demola na jere@demola.net.