Tradiční EGEÁcký piknik a volby nových předsedů

Sešlost geografů na Střeleckém ostrově

Po velmi dlouhé se náš spolek zase konečně celý sešel. Setkání ve formě letního pikniku se jako už tradičně konalo na Střeleckém ostrově v Praze, kdy cílem bylo mimo jiné zvolit nové předsednictvo spolku (tzv. „Board of EGEA“) pro příští akademický rok. Na akci jsme přivítali i několik nových tváří a mluvili hlavně o nastávajících akcích.

Začátek příštího roku se totiž ponese ve znamení organizace Československého teambuildingového víkendu pro všechny entity Česka i Slovenska – Prahy, Brna, Olomouce, Ostravy a Bratislavy. Je to klasická akce, která letos bude určena zejména pro nováčky, kdy v rámci prodlouženého víkendu vyrazíme na několik exkurzí do Českého Středohoří a nouze nebude ani o doprovodný program, který zaručí stmelení egeáckého kolektivu studentů geografie českých a slovenských univerzit. Pokud by vás tenhle event zaujal, sledujte náš facebook (https://www.facebook.com/egeapraha1/), kde se včas dozvíte všechny informace. CZSK víkend se bude konat na konci října/začátkem listopadu a srdečně na něj zveme všechny, kteří mají zájem o pohodovou výletovou akci, a samozřejmě uvítáme i všechny, kteří by chtěli pomoct s organizací  tohoto mezinárodního počinu.

Publikováno: Středa 26.08.2020 14:50