AUIS_1.jpeg
AUIS_2.png
Navázání spolupráce s American University of Iraq – Sulaimani (AUIS)
Ve dnech 29.–30.4. 2024 navštívili členové výzkumného týmu REGPOL z katedry sociální geografie a regionálního rozvoje American University of Iraq – Sulaimani (AUIS). Prezidentovi university Bruce Walker Fergusonovi bylo předáno memorandum o spolupráci s naší fakultou.
AUIS_ico.png
Establishing cooperation with the American University of Iraq-Sulaimani (AUIS)
On April 29-30, 2024, members of the REGPOL research team from the Department of Social Geography and Regional Development visited the American University of Iraq-Sulaimani (AUIS). A Memorandum of Cooperation with our faculty was presented to University President Bruce Walker Ferguson.
AUIS_ico.png
Výstava První české muzeum: misionáři sběratelé
Srdečně vás zveme na výstavu První české muzeum: misionáři sběratelé, kterou připravila Geografická knihovna a Mapová sbírka PřF UK. Výstava navazuje na předchozí výstavy Čeští jezuité, cestovatelé a objevitelé (PřF UK 2006) a Matematické muzeum (NK ČR 2023) a můžete ji zhlédnout do 31.12. 2024 na Albertově.