Rektorský sportovní den

V úterý 14. května 2024 se koná tradiční sportovní svátek Univerzity Karlovy - Rektorský sportovní den. Katedra tělesné výchovy FF UK, která byla letos organizací pověřena, ve spolupráci s kolegy z jiných ústavů, připravila 28 pohybových aktivit v Praze a blízkém okolí, 20 v Hradci Králové a 10 v Plzni.
Čas 14.05.2024
od 08:00 do 18:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Využijte širokou paletu pohybových a sportovních aktivit k poznání nového sportu/prostředí, porovnání svých dovedností a výkonů a také k neformálnímu setkání se svými spolužáky a kolegy. Neváhejte se přihlásit jednotlivě, postavit týmy a přijďte si aktivně odpočinout.

I v letošním roce v dopoledních hodinách budou spolu zápolit ve Sportovním centru v Hostivaři družstva děkanátů jednotlivých fakult. Přijďte je podpořit! Zápolit budou v netradičních sportovních disciplínách: orientační běh, skok do dálky, hod medicinbalem a přesun týmu.

Srdečně se na všechny těšíme!

Za celý organizační tým KTV FF UK

PROGRAM REKTORSKÉHO SPORTOVNÍHO DNE - PRAHA- HRADEC KRÁLOVÉ - PLZEŇ