Prestižní Primus míří na naši fakultu

S radostí oznamujeme, že RNDr. Simona Baluchová z katedry analytické chemie uspěla v 9. kole soutěže Primus, a to se svým projektem "3D tisk pro vývoj inovativních elektrochemických platforem zajišťujících detekci a degradaci organických populantů", který byl doporučen k financování. Gratulujeme!

Soutěž Primus, určenou pro mladé perspektivní vědce a vědkyně, zejména pro ty, kteří se na UK po dlouhodobé stáži v cizině vracejí, nebo na ní dosud nepůsobili, vyhlašuje Univerzita Karlova od roku 2017.  Cílem programu je podpořit špičkové pracovníky a pracovnice při zakládání a rozvoji nových vědeckých skupin a laboratoří.

Výsledky 9. kola soutěže Primus - přehled návrhů projektů doporučených Vědeckou radou UK k financování od roku 2025 jsou dostupné zde.

Publikováno: Úterý 02.07.2024 13:25