Panelová diskuze: AI v akademickém prostředí

Kladete si otázky ohledně budoucnosti vědy a vysokoškolského vzdělávání v éře umělé inteligence (AI)? Pak si nenechte ujít panelovou diskuzi "Umělá inteligence v akademickém prostředí" ve středu 22. května 2022 v 16:00. Tématem diskuze bude integrace AI do výuky z pohledu vyučujících i studentů, etika a nevyhnutelné změny u studentských/vědeckých prací. Diskuzi organizuje spolek UNIQORN.

KDY: úterý 22. května 2024 v 16:00
KDE: VŠCHT, Technická 5, Praha 6,  budova A, místnost AI

Záznam z akce bude volně dostupný.

Hosté panelové diskuze:
Petr Koubský, redaktor pro vědu a techniku (Deník N), Ondřej Plátek, odborník na hluboké učení (MatFyz UK), David Hurný, člen kolegia rektorky, Milan Jahoda, prorektor pro pedagogiku (VŠCHT)

Zajímají nás vaše otázky! Provádíme dotazníkové šetření, abychom lépe pochopily Vaše názory a očekávání. Odpovědi můžete posílat do 10. 5. 2024.

Publikováno: Úterý 07.05.2024 15:15