Naše fakulta hostí přednášku nobelisty prof. J. M. Lehna

Srdečně vás zveme na přednášku nositele Nobelovy ceny za chemii za rok 1987 a čestného doktorátu UK prof. J.M. Lehna z University Strasbourg "From Supramolecular Chemistry Towards Adaptive Chemistry", která se koná ve středu 26. června 2024 v 10:30 ve Velké geologické posluchárně na Albertově. Prof. J.M. Lehn se zúčastní rovněž setkání tří nobelistů pod názvem Sounds of Science ve Stavovském divadle v pátek 28. června 2024. Bližší informace najdete v této aktualitě.

prof. J.M Lehn, University Strasbourg:
"From Supramolecular Chemistry Towards Adaptive Chemistry"

KDY: středa 26. června 2024 v 10:30
KDE: Velká geologická posluchárna, Albertov 6, Praha 2

SOUNDS OF SCIENCE

V pátek 28. června 2024 v 17 hod proběhne ve Stavovském divadle v Praze setkání se třemi nositeli Nobelových cen z Francie -  J-M. Lehna, Julese Hoffmanna  (Nobelova cena za medicínu 2011) a Alaina Aspecta ( Nobelova cena za fyziku, 2022) pod názvem Sounds of Science. Možnost zakoupení vstupenek zde nebo v pokladně Národního divadla.

Publikováno: Úterý 25.06.2024 10:10