ČTĚTE: Doplňovací volby do Senátů

Doplňovací volby do Zaměstnanecké komory Akademického senátu PřF UK a do Studentské komory Akademického senátu UK proběhnou ve dnech 1. a 2. října 2024. Podrobnosti k oběma volbám najdete v této aktulitě.
Čas 01.10.2024   00:00
02.10.2024   00:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Doplňovací volby do Zaměstnanecké komory ASF PřF UK 2024-2025

TERMÍN VOLEB: 1. až 2. října 2024
TERMÍN PODÁNÍ KANDIDATURY:  elektronicky nejpozději do 23. září 2024 (včetně)
TERMÍN ZVEŘEJNĚNÍ KANDIDÁTŮ: nejpozději 25. září 2024
Podrobnosti organizace voleb budou zveřejněny v první polovině září.

Akademický senát Přírodovědecké fakulty UK dne 20. 6. 2024 přijal usnesení o vyhlášení doplňovacích voleb do chemického okrsku Zaměstnanecké komory Akademického senátu PřF UK. Volí se obsazení jednoho mandátu, který se uvolní po zániku mandátu senátorky. ASF vyhlašuje doplňovací volby vzhledem k tomu, že v tomto okrsku nebyli v posledních řádných volbách zvoleni náhradníci.

Podání kandidatury je stanoveno nejpozději do 23. 9. 2024 (včetně) elektronicky k rukám předsedkyně volební komise Lucie Kunstmüllerové (kunstmul@natur.cuni.cz).

Zároveň je nezbytné vyslovit souhlas s přijetím kandidatury, a to v listinné podobě nejpozději 7 dní před prvním dnem voleb (do 23.9.2024 včetně).

Nejpozději 25. 9. 2024 zveřejní volební komise seznam kandidátů.

S případnými podněty, dotazy a stížnostmi na průběh voleb se můžete obracet na členy volební komise (viz níže).

Složení volební komise:

Lucie Kunstmüllerová (lucie.kunstmullerova@natur.cuni.cz) - předsedkyně

Michal Jeníček (michal.jenicek@natur.cuni.cz)

Tomáš Pánek (tomas.panek@natur.cuni.cz)

Doplňovací volby do Studentské komory ASUK 2024

TERMÍN VOLEB: 1. až 2. října 2024
TERMÍN PODÁNÍ KANDIDATURY: elektronicky nejpozději do 23. září 2024 (včetně)
TERMÍN ZVEŘEJNĚNÍ KANDIDÁTŮ: nejpozději 25. září 2024
Podrobnosti organizace voleb budou zveřejněny v první polovině září.

Akademický senát Přírodovědecké fakulty UK dne 20. 6. 2024 přijal usnesení o vyhlášení doplňovacích voleb do Studentské komory Akademického senátu UK. Volí se obsazení dvou mandátů, které se uvolnily po rezignacích na mandát senátora. ASF PřF UK vyhlašuje doplňovací volby, které proběhnou v termínu 1. až 2. října 2024.

Zároveň je nezbytné vyslovit souhlas s přijetím kandidatury, a to v listinné nebo elektronické podobě nejpozději 7 dní před prvním dnem voleb (do 23.9.2024 včetně).

Nejpozději 25. 9. 2024 zveřejní volební komise seznam kandidátů.

Složení volební komise:

Lucie Kunstmüllerová (lucie.kunstmullerova@natur.cuni.cz) - předsedkyně