20. ročník mezinárodní studentské konference "Modern Analytical Chemistry"

Srdečně zveme všechny zájemce z řad studentů analytické chemie na již 20. ročník mezinárodní studentské konference "Modern Analytical Chemistry", kterou pořádá katedra analytické chemie ve dnech 19.- 20. září 2024 v Chemickém ústavu PřF UK. Konference proběhne v anglickém jazyce a účast na ní je zdarma.
Čas 19.09.2024   09:00
20.09.2024   16:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

KDY: 19.- 20. září 2024
KDE: Chemický ústav PřF UK, Hlavova 8, Praha 2

Cílem této tradiční každoroční akce je poskytnout mladým vědcům příležitost prezentovat výsledky svého výzkumu v různých oblastech analytické chemie, zlepšit své prezentační dovednosti, vytvořit prostor pro diskusi a výměnu zkušeností a zdokonalit účastníky v anglickém jazyce. Proto je celý program veden v anglickém jazyce. Dvoudenní program bude sestávat z ústních prezentací mladých vědců v různých oblastech analytické chemie.

Další informace o konferenci najdete zde.

Publikováno: Úterý 02.07.2024 14:15