Společnost Contipro nabízí studentské stáže

Holding se již 20 let zabývá výzkumem, vývojem a výrobou aktivních látek a léčivých přípravků na bázi nanobiotechnologií. Mezi jeho hlavní výzkumné směry patří hojení ran, tkáňové inženýrství, cílená distribuce léčiv a stárnutí pokožky. Holding zaregistroval přes 60 patentů a užitných vzorů a disponuje rozsáhlým R&D oddělením se špičkově vybavenými laboratořemi.

Obecné informace:

Sídlo firmy je v obci Dolní Dobrouč nedaleko Ústí nad Orlicí.

Nabídka pro studenty:

- vypracování diplomové či dizertační práce pod vedením školitelů z holdingu

- zapojení do trainee programů

- možnost ucházet se o pracovní místo

Požadavky:

Každý žadatel o získání zkušeností v holdingu Contipro je posouzen z hlediska odbornosti pro požadovanou praxi. Uveďte proto co nejvíce informací o sobě, Vašich zkušenostech, studijních výsledcích, o oboru, který studujete, a o svých představách ohledně Vaší stáže – termín, trvání, oblast, které byste se chtěli věnovat.

Holding Contipro upřednostňuje dlouhodobou spolupráci, proto akceptuje pouze stáže, které trvají jeden měsíc a déle.

Publikováno: Pondělí 06.10.2014 12:20