Zoologie – informace k odběru e-mailem

E-mailová konference k odběru informací o příležitostech pro studenty a absolventy zoologie a spřízněných oborů.

Tato e-mailová konference (google group) je určena k propojení studentů a výzkumníků se zájmem o zoologii působící v různých institucích. Členové této skupiny mohou ostatním sdílet aktuální informace o studentských stážích, pracovních příležitostech, oborových konferencích, stejně jako o vypisovaných tématech bakalářských, diplomových a doktorských prací, postdoktorských pozicích a dalších relevantních informacích.

Po připojení do skupiny budou jednotliví členové dostávat tyto sdílené informace e-mailem.

Pro příjem informačních e-mailů se můžete registrovat s jakoukoli e-mailovou adresou na odkaze: https://groups.google.com/a/natur.cuni.cz/g/info-zoology. Pro lepší funkčnost však doporučujeme použít účet google (gmail.com či natur.cuni.cz; není ale podmínkou). Uživatele mimo účty google přidá do konference na vyžádání administrátor (Petr Janšta: petr.jansta@natur.cuni.cz). Z konference je možné se kdykoli odhlásit (pod záložkou „Nastavení členství a e-mailu“). Po přihlášení do prostředí google mohou registrovaní uživatelé na webu vidět dříve zaslané zprávy.

Do konference se připojte následovně:

• uživatelé s google účtem: modré tlačítko „Připojit se ke skupině“, případně „Join group“
  • uživatelé bez google účtu: „Přihlásit se k odběru skupiny“, případně „Subscribe to this group“

Zasílání do konference

Pokud máte nějakou nabídku stáže, praxe, postdoc pozic či zaměstnání, zašlete nabídku na e-mail:
info-zoology@natur.cuni.cz.